POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020 - INFORMACJE

SPIS ROLNY TRWA

SPIS ROLNY TRWA

 

Gminne Biuro Spisowe w Woźnikach przypomina użytkownikom gospodarstw rolnych, że trwa Powszechny Spis Rolny, który zakończy się 30 listopada. Za nami półmetek spisu, więc rolnicy powinni jak najszybciej wywiązać się z obowiązku spisowego. Do tej pory na terenie Gminy Woźniki spisało się nieco powyżej 40% użytkowników gospodarstw rolnych (dane na dzień 20.10.2020 r.). W spisie można wziąć udział na kilka sposobów. Tym najprostszym jest samospis internetowy. Jeśli nie uda się spisać samodzielnie, z użytkownikiem gospodarstwa skontaktują się rachmistrzowie.

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce, tegoroczny SPIS ROLNY może być przeprowadzony przez rachmistrzów spisowych w postaci wywiadów telefonicznych. Rachmistrz skontaktuje się z Państwem przy użyciu otrzymanego urządzenia mobilnego. Na telefonie odbiorcy wyświetli się wówczas nr telefonu 22 66 66 662, który należy odebrać, celem przeprowadzenia wywiadu. Taka forma przeprowadzenia spisu jest wskazana, ze względu na konieczność ograniczenia kontaktów społecznych, i tym samym rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2.

Zachęcamy również do kontaktu z rachmistrzami pod bezpośrednimi numerami telefonu:

571 501 265 – numer telefonu do rachmistrza obsługującego : miasto Woźniki, Lubszę, Piasek, Dyrdy, Sośnicę

571 501 261 – numer telefony do rachmistrza obsługującego : Babienicę, Pakuły, Hutę Karola, Niwy, Okrąglik, Kamieńskie Młyny, Kamienicę, Ligotę Woźnicką, Czarny Las, Niegolewkę, Górale, Mzyki i Skrzesówkę

Są oni do dyspozycji rolników, gdy pojawiają się pytania i wątpliwości, jak również służą profesjonalnym wsparciem.

Jeśli rolnik nie chce spisać się telefonicznie, ale też nie ma dostępu do internetu, może skorzystać – po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu - ze stanowiska do samospisu, które przygotowane jest w budynku Urzędu Miejskiego w Woźnikach.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 października 2020 13:24
Dokument wprowadzony do BIP przez: Daria Nowaczyk - Biegisz
Ilość wyświetleń: 50
21 października 2020 13:24 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
UWAGA! POBÓR PODATKÓW PRZEZ SOŁTYSÓW OGRANICZONY::UWAGA! Awaria urzędowego faksu::Gminne Biuro Spisowe w Woźnikach przypomina użytkownikom gospodarstw rolnych, że trwa Powszechny Spis Rolny. Zachęcamy więc do kontaktu z rachmistrzami pod bezpośrednimi numerami telefonu: 571 501 265 – numer telefonu do rachmistrza obsługującego : miasto Woźniki, Lubszę, Piasek, Dyrdy, Sośnicę 571 501 261 – numer telefony do rachmistrza obsługującego : Babienicę, Pakuły, Hutę Karola, Niwy, Okrąglik, Kamieńskie Młyny, Kamienicę, Ligotę Woźnicką, Czarny Las, Niegolewkę, Górale, Mzyki i Skrzesówkę.::UWAGA! ZMIANA TRYBU PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO ::Akcja informacyjno - edukacyjna ph. ,,Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”::PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W WALCE Z KORONAWIRUSEM::UWAGA! DYŻURY RADNYCH ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA::UWAGA! ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM - CO MUSISZ WIEDZIEĆ ::INFOLINIA NFZ W SPRAWIE KORONAWIRUSA::eSesja TRANSMISJA OBRAD ::eSesja PORTAL MIESZKAŃCA::UWAGA! POBÓR PODATKÓW PRZEZ SOŁTYSÓW OGRANICZONY::UWAGA! Awaria urzędowego faksu::Gminne Biuro Spisowe w Woźnikach przypomina użytkownikom gospodarstw rolnych, że trwa Powszechny Spis Rolny. Zachęcamy więc do kontaktu z rachmistrzami pod bezpośrednimi numerami telefonu: 571 501 265 – numer telefonu do rachmistrza obsługującego : miasto Woźniki, Lubszę, Piasek, Dyrdy, Sośnicę 571 501 261 – numer telefony do rachmistrza obsługującego : Babienicę, Pakuły, Hutę Karola, Niwy, Okrąglik, Kamieńskie Młyny, Kamienicę, Ligotę Woźnicką, Czarny Las, Niegolewkę, Górale, Mzyki i Skrzesówkę.::UWAGA! ZMIANA TRYBU PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO ::Akcja informacyjno - edukacyjna ph. ,,Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”::PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W WALCE Z KORONAWIRUSEM::UWAGA! DYŻURY RADNYCH ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA::UWAGA! ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM - CO MUSISZ WIEDZIEĆ ::INFOLINIA NFZ W SPRAWIE KORONAWIRUSA::eSesja TRANSMISJA OBRAD ::eSesja PORTAL MIESZKAŃCA::