Zadania w realizacji - archiwum (2017)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Nowa nawierzchnia na ulicy Górnej w Psarach

Mieszkańcy ulicy Górnej w Psarach mogą cieszyć się z nowej nawierzchni na swojej ulicy. Właśnie trwają prace kończące przebudowę tej gminnej drogi, polegającej na położeniu nowej nawierzchni na odcinku jej istniejącego przebiegu.

Przebudowa chodnika ul. Solarnia-Modrzewiowa w Woźnikach

Urząd Miejski w Woźnikach informuje o rozpoczęciu nowej inwestycji drogowej pn.: "Przebudowa chodnika ul. Solarnia-Modrzewiowa w Woźnikach".

Budowa boiska lekkoatletycznego przy ul. Powstańców w Woźnikach

Uczniowie woźnickiej podstawówki, zwłaszcza ci, którzy uwielbiają sport, będą od nowego roku szkolnego 2017/2018 mieli powody do zadowolenia. Właśnie ruszają prace związane z budową boiska lekkoatletycznego przy ul. Powstańców w Woźnikach.

Rozpoczęcie realizacji zadania pn.- "Przebudowa drogi gminnej - ul. Powstańców w Woźnikach"

Z końcem kwietnia br. rozpocznie się duże zadanie inwestycyjne na drodze gminnej, tj. na ul. Powstańców w Woźnikach na odcinku od skrzyżowania z ul. Florianek do skrzyżowania z ul. Koziegłowską.

Remont połączenia ul. Powstańców w Psarach z ul. Strażacką w Piasku

Dotychczasowa droga gminna utwardzona jedynie fre

Przebudowa ul. Górnej w Psarach

Ulica Górna położona jest w centrum Psar, z dwóch stron ma połączenie z drogą powiatową - ulicą Główną. Droga gminna była dotychczas w złym stanie technicznym, występowała na niej tylko cząstkowa nawierzchnia asfaltowa.

Zatrzymaj banner przewijany