Komunikaty

ZGŁOSZENIA NA CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522), tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w związku z ograniczeniami związanymi z przyjmowaniem interesantów, Urząd Miejski w Woźnikach przedstawia 3 rozwiązania.

 

W celu umożliwienia komitetom wyborczym i wyborcom dokonania zgłoszeń na członków obwodowych komisji wyborczych, a także w celu zapewnienia możliwości przyjmowania tych zgłoszeń, Urząd Miejski w Woźnikach wyjaśnia, że wnioski można składać za pośrednictwem:

 

1) poczty tradycyjnej (zgłoszenie musi dotrzeć do 10 kwietnia 2020r.)

 

2) poczty elektronicznej na adres urzad@wozniki.pl w formie skanu najpoźniej do 10 kwietnia (nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny), natomiast oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą ( oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń)

 

3) urny zlokalizowanej przy Urzędzie umieszczając zgłoszenie w zamkniętej kopercie, podając adres e-mail na który zostanie odesłane potwierdzenie złożenia dokumentu. Najpóźniej do 10 kwietnia 2020 roku w godzinach pracy Urzędu, tj. do godz 13:00.

 

4) Kopia upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów zostaje uwierzytelniana przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.

 

W razie pytań dotyczących zgłoszeń do komisji Obwodowych można dzwonić na numer

34/ 3669915 w godzinach od 8:00 do 12:00.


Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 kwietnia 2020 09:37
Dokument wprowadzony do BIP przez: Daria Nowaczyk - Biegisz
Ilość wyświetleń: 51
07 kwietnia 2020 09:37 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie załącznika [zgloszenie_kandydata_na_czlonka_okw_uzupelnienie_przez_uzupelnienie_p rzez_komisarza_wyborczego_sposrod_wyborcow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 kwietnia 2020 09:37 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie załącznika [wzor_zgloszenie_kandydatow_na_czlonkow_okw.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 kwietnia 2020 09:37 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany