Komunikaty

UWAGA! Ograniczony dostęp do budynków urzędowych

ratusz

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Urząd Miejski oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Woźnikach będą działać na zmienionych zasadach.

 

Wszystkie referaty urzędu będą pracować i na bieżąco realizować swoje zadania. Jednak ze względu na bezpieczeństwo publiczne, od 16 marca br. do odwołania, dostęp do budynków urzędowych zostanie ograniczony!

 

Prosimy, aby w każdej sprawie w pierwszej kolejności skontaktować się telefonicznie z odpowiednim urzędnikiem, który poinformuje nas o dalszej ścieżce postępowania i jeśli to konieczne, umówi nas na spotkanie. Kontakt telefoniczny lub mailowy z urzędnikiem, w wielu przypadkach wystarczy, by załatwić swoją sprawę. Pomocną będzie również platforma ePUAP, dzięki której można wysyłać dokumenty drogą elektroniczną.

 

Godziny pracy urzędników pozostają bez zmian. Poniżej zamieszczamy pełny wykaz telefonów do poszczególnych referatów.

 

Nieczynna będzie również kasa. Przypominamy, że wszelkie opłaty można realizować w banku lub przelewem internetowym. Decyzje podatkowe lub zawiadomienia o opłatach za wywóz śmieci zawierają Państwa indywidualne numery rachunków bankowych, na które należy wykonać przelew.

 

Ograniczenia dotyczą także Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Informacje w tej sprawie znajdziecie Państwo tutaj: Komunikat MGOPS

 Źródło: http://wozniki.pl/pl/aktualnosci/ogranicz-swoje-wizyty-w-urzedach.html

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 16 marca 2020 08:45
Dokument wprowadzony do BIP przez: Daria Nowaczyk - Biegisz
Ilość wyświetleń: 470
16 marca 2020 08:54 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie zdjęcia [2283akt.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 marca 2020 08:49 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 marca 2020 08:48 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany