Komunikaty

UWAGA! Zachęcamy Państwa, aby w najbliższym czasie ograniczyć swoje wizyty w urzędach i miejscach użyteczności publicznej

Zachęcamy Państwa, aby w najbliższym czasie, jeśli to tylko możliwie, ograniczyć swoje wizyty w urzędach i miejscach użyteczności publicznej. Dotyczy to także Urzędu Miejskiego w Woźnikach.

 

Kontakt telefoniczny lub mailowy z urzędnikiem, w wielu przypadkach wystarczy, by załatwić swoją sprawę. Pomocną będzie również platforma ePUAP, dzięki której można wysyłać dokumenty drogą elektroniczną. Wykaz telefonów do poszczególnych referatów naszego urzędu dostępny jest w zakładce KONKTAKT.

 

Przypominamy, że wszelkie opłaty można realizować przelewem bankowym. Decyzje podatkowe lub zawiadomienia o opłatach za wywóz śmieci zawierają Państwa indywidualne numery rachunków bankowych, na które należy wykonać przelew.

 

W sytuacjach, w których obecność w urzędach będzie niezbędna, pamiętajmy, by zachować bezpieczną odległość pomiędzy pozostałymi oczekującymi i obsługą.źródło: http://wozniki.pl/pl/aktualnosci/ogranicz-swoje-wizyty-w-urzedach.html

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 marca 2020 14:16
Dokument wprowadzony do BIP przez: Daria Nowaczyk - Biegisz
Ilość wyświetleń: 79
12 marca 2020 14:19 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 marca 2020 14:17 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 marca 2020 14:16 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany