Ogłoszenia, Informacje

Usuwanie folii rolniczej i innych odpadów powstałych w wyniku prowadzenia działalności rolniczej

Usuwanie  folii rolniczej i innych  odpadów powstałych w wyniku prowadzenia działalności rolniczej.

 

Gmina Woźniki informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  uruchomił program priorytetowy pn. „ Usuwanie  folii rolniczych i innych  odpadów pochodzących  z działalności rolniczej” realizowany w latach  2019-2020. Gmina  wyraża zainteresowanie   przedmiotowym programem , jednak aby ocenić  możliwość wzięcia  w nim udziału konieczne jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów.


Koszty kwalifikowane programu obejmują  wyłącznie koszty transportu  z miejsca wskazanego przez Gminę oraz koszty  odzysku lub unieszkodliwiania odpadów z folii rolniczych , siatki  i sznurka do owijania  balotów , opakowań po nawozach i typu Big-Bag.


 W związku z  powyższym prowadzący gospodarstwo rolne  i zainteresowani udziałem w w/w programie proszeni są o podanie informacji  o ilości odpadów z podziałem na poszczególne frakcje  na dzień złożenia informacji. Informację należy złożyć do dnia 27 listopada 2019r.  zgodnie z załączonym formularzem.
http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/usuwanie-folii-rolniczych/nabor-2019/ 


 

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 listopada 2019 12:21
Dokument wprowadzony do BIP przez: Daria Nowaczyk - Biegisz
Ilość wyświetleń: 97
12 listopada 2019 12:23 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie załącznika [informacja_o_ilosci_folii_roliczej.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 listopada 2019 12:21 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie załącznika [informacja_o_ilosci_folii_rolniczej_i_innych_odpadow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 listopada 2019 12:21 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie zdjęcia [akcja_folia.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany