Aktualności

Woźnickie Forum Gospodarcze

4 grudnia zapraszamy wszystkich przedsiębiorców działających na terenie naszej gminy na „Woźnickie Forum Gospodarcze”.

Obecność na Forum zapowiedzieli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, którzy podzielą się z przedsiębiorcami m.in. ekspercką wiedzą w zakresie internacjonalizacji, a także przybliżą dobre praktyki w obszarze umiędzynarodowienia MŚP oraz sieciowania śląskich i zagranicznych MŚP.

 

Wśród prelegentów znajdą się też specjaliści, którzy opowiedzą o źródłach finansowania przedsiębiorstw czy różnych opcjach związanych z realizacją projektów unijnych.

 

Natomiast o zasadach prowadzenia działalności na obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej opowie jej przedstawiciel.

 

Podczas forum podsumowany będzie projekt „Wspólna przestrzeń – partycypacyjne planowanie przestrzenne w gminach” finansowany przez Fundację Sendzimira ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach tego punktu zaplanowano także specjalistyczne warsztaty.

 

Forum będzie też okazją do podzielnia się m.in. opiniami na temat rozwoju gospodarczego gminy z burmistrzem i przedstawicielami Urzędu Miejskiego.

 

Forum odbędzie się w Sali Bankietowej u Romana przy ul. Cegielnianej 1 w Woźnikach, w godzinach od 10.00 do 14.30.

 


Prosimy o potwierdzenie obecności do 2.12.2019 - tel. 343669929 lub mail: promocja@wozniki.pl
Źródło: http://www.wozniki.pl/pl/aktualnosci/woznickie-forum-gospodarcze.html Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2019 09:14
Dokument wprowadzony do BIP przez: Daria Nowaczyk - Biegisz
Ilość wyświetleń: 176
02 grudnia 2019 09:16 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie zdjęcia [wozniki_plakat.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
02 grudnia 2019 09:14 (Daria Nowaczyk - Biegisz) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany